Heroes of the Dungeon

Heroes of the Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of the Dungeon, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Heroes of the Dungeon, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor. Savaşların bolca gerçekleştiği bir oyun olan Heroes of the Dungeon kahramanlıklara sahne oluyor.

Birbirinden zorlu mücalelere sahne olan Heroes of the Dungeon, karanlık zindanlarda geçen bir oyundur. Oyuna ilk başladığınızda 4 krallıktan birini seçiyor ve o krallığa göre gelişim gösteriyorsunuz. Gelişmek için ilk olarak sağlam stratejiler geliştiriyor ve karakterinizi güçlendiriyorsunuz. Nirvash isimli dünyada geçen oyunda savaşlara katılarak düşmanlarınızı yok ediyor ve liderlik koltuğuna oturmaya çalışıyorsunuz. Oldukça aksiyon ve macera dolu bir oyun olan Heroes of the Dungeon, karanlıkları aydınlığa kavuşturmak için sizleri bekliyor. Oyunda ilerledikçe çeşitli ödüllerin sahibi olabilir ve yeni ekipmanların kilitlerini de açabilirsiniz. Mücadele gücü yüksek bir oyun olan Heroes of the Dungeon sizleri bekliyor. Savaş oyunlarını seven biriyseniz bu oyunu kaçırmamanız gerekiyor.

Heroes of the Dungeon oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR