Hesap Defteri 1.1 (ios)

Hesap Defteri

1.1
Hesap Defteri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hesap Defteri uygulaması ile borç / alacak kayıtlarınızı tutabilir, harcamalarınızın takibini yapabilirsiniz.

Hesap Defteri, rutin harcamalarınızı takip edebileceğiniz, borç alacak kayıtlarınızı tutabileceğiniz kullanımı basit, ufak boyutlu ve Türkçe bir kişisel finans uygulamasıdır.

Son derece basit tasarlanmış arayüze sahip olan uygulamaya eğitim, yemek, eğlence, kira, ev, okul giderleri gibi harcamalarınızı tek dokunuşla (+ simgesine veya Hesap ekle butonuna dokunarak) ekleyebilir, tek bir yerden tüm giderlerinizin takibini yapabilirsiniz. Bu uygulamayı bireysel harcamalarınız için kullanabileceğiniz gibi işletmeniz için de kullanabilirsiniz. Alacaklarınızı ve ödeme tarihlerini kolayca takip edebilirsiniz. Arama işlevini kullanarak tuttuğunuz kayıtlara daha hızlı ulaşmanız da mümkün.

Hesap hareketlerine not ekleme imkanı da sunan Hesap Defteri uygulaması çok basit bir uygulama gibi görünen ancak gelir / giderlerinizi, borç / alacaklarınızı kolaylıkla takip edebileceğiniz bir finans uygulaması. Çok fazla seçenek sunmayan uygulamayı basit, ücretsiz, modern ve Türkçe olması yönünden denemenizi öneririm.

YORUMLAR