Heyzap

Heyzap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    Smart Balloon Inc.

iPhone ve iPad'inizde her zaman en yeni ve en güzel oyunları keşfedebilmek için Heyzap uygulamasını kullanabilirsiniz.

Heyzap uygulaması, iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde en güzel oyunlara erişebilmeniz ve bunu sosyal bir ağ üzerinden gerçekleştirebilmeniz için tüm olanakları sunuyor. Uygulama sayesinde son zamanların veya tüm zamanların en popüler oyunlarını anında görebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Sık sık oynadığı oyunlardan sıkılanlar için kullanılabilecek en faydalı uygulamalar arasında yer alıyor.

Ücretsiz olarak sunulması ve herkesin kolaylıkla anlayabileceği türde bir arayüze sahip olması nedeniyle yeni oyunlar ararken zorlanmayacaksınız. Diğer kullanıcılar gibi sizin de bir profiliniz var ve oyunlarda aldığınız skorlar profiliniz üzerinde yayınlanıyor. Böylece diğerleri ile yarışma ve en yüksek skoru elde etme şansınız var. İsterseniz onları takip edebilir ve en son hangi skorlarda olduklarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca oyunu sizden önce oynayanların öneri ve tavsiyelerini de uygulama içerisinden görerek şansınızı arttırabilirsiniz. Her oyun için farklı achievement yani başarıların yer alması ile oyunlar oynamadığınız zamanlarda bile heyecan vermeye devam edecek. iPhone ve iPad'inizi sık sık oyun oynamak için kullanıyorsanız uygulamaya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR