HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Müşteri Hizmetleri
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HGS Müşteri Hizmetleri, iPhone ve iPad'inizden hesap bakiyesi ve ceza sorgulaması yapabileceğiniz, hesap detaylarına ulaşabileceğiniz resmi uygulama.

HGS Müşteri Hizmetleri, otoyol ve köprülerde hızlı, güvenli geçiş imkanı sunan Hızlı Geçiş Sistemi kısa adıyla HGS’yi sıklıkla kullanan iPhone ve iPad kullanıcılarının kesinlikle indirmeleri gereken bir mobil uygulama. iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan uygulamada hesap bakiyesi ve ceza sorgulamasından, hesap hareketlerini izlemeye, geçişler hakkında detaylı bilgi almaya her şey mevcut.

Otoyol ve köprü geçişlerinde büyük kolaylık sağlayan HGS’den faydalanan kişiler için hazırlanmış pratik bir uygulama olan HGS Müşteri Hizmetleri’ni mevcut hesabınızla giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Hesap girişi yaptığınız vakit hesabınıza dair anlık olarak güncellenen detaylı bilgilere hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Bu bilgiler arasında; hesap bakiyesi, hesap durumu (açık, iade, gri şeklinde gösteriliyor), ihlaller yani cezalar (normal geçiş ücreti, ceza tutarı, indirimli tutarı ayrı olarak görebiliyorsunuz), belli tarihler arasında gerçekleşen hesap hareketleri, geçişler (otoyol / köprü adı, giriş çıkış noktası, tarihi, ücreti) bulunmakta.

HGS Müşteri Hizmetleri uygulamasında bazı eksiklikler göze çarpmıyor değil. Örneğin; çok basit bir işlem olmasına rağmen hesap oluşturma seçeneği yok. Hesabınız yoksa PTT’nin HGS sitesine gitmeniz gerekiyor. Ayrıca hesabınızın bakiyesini sorgulayabiliyorsunuz ancak yükleme yapmak için hala PTT’ye ihtiyacınız var. Bu iki mühim eksiklik giderilirse eksiksiz bir uygulama haline gelecek ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşacaktır diye düşünüyorum.