HiCollage

HiCollage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda en kolaj şekilde fotoğraf kolajları elde etmek isterseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

HiCollage uygulaması iPhone ve iPad'iniz ile kullanabileceğiniz bir fotoğraf kolajı uygulaması. Kolajlarınızı çok kolay ve onlarca farklı seçenekle hazırlamak için kullanabileceğiniz uygulamanın içerisindeki binlerce farklı şablon ve 12 fotoğrafa kadar fotoğraf ekleme seçeneği sayesinde istediğiniz kolajları elde etmek mümkün oluyor.

Uygulamanın içerisinde bulunan bu şablonlar fotoğraflarınızın dizilimini değiştiriyor ve onları olabildiğince uyumlu hale getiriyor. Eğer farklı şablonlar denerken aklınız önceki şablonlarda kaldıysa direkt olarak eskilere de dönebiliyor ve böylece yeniden aynı şablonu bulma derdinden kurtuluyorsunuz.

54 farklı bilgi kutucuğu tasarımı ise kolajınıza resimlere ek olarak konum bilgisi, hava durumu bilgisi gibi çeşitli bilgileri eklemenize izin veriyor ve kolajdaki resimlerin ne zaman ve hangi koşullar altında çekildiğini göstermenize olanak tanıyor. Bu kutucukların tasarımları da dilediğiniz gibi değiştirilebiliyor.

Fotoğraflara filtreler uygulamak da uygulama ile mümkün. Ayrıca kolajdaki fotoğrafların konumlarını değiştirmek isterseniz bunu da kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR