Hidden Artifacts 1.9.2 (ios)

Hidden Artifacts

Hidden Artifacts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hidden Arfitacts, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Hidden Artifacts, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kayıp eşya bulma oyunu. Bulmaca kategorisinin sevilen alt türlerinden biri olan kayıp eşya bulma oyunları türüne giren oyun ile pek çok gizemi çözmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda size verilen kayıp eşyaları bulmanız gerekiyor. Yani ekranın alt kısmında yazılı olarak eşyaları ekrandaki resim içinde bulup üzerine dokunarak onları açığa çıkarmak sizin en temel göreviniz.

Oyun sizi geçmişe götürüyor diyebilirim. Bilinmeyen ve saklı kalmış gerçekleri açığa çıkarmaya çalıştığınız oyunda amacını Da Vinci'nin şifresi gibi gizemleri çözmek. Bunun için Londra ve Roma gibi tarihi mekanlarda oynuyorsunuz.

Oyun kayıp eşya bulma oyunu olarak geçse de yalnızca bununla sınırlı kalmamış zira oyunda ilerlemek için farklı bulmacaları da çözmeniz gerekiyor. Bunlardan bazılarını da kasa şifrelerini bulma ve labirentler olarak sıralayabiliriz.

Oyunda ilerlerken altınları toplarsanız daha sonra zaman satın almak için kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte oyun boyunca çözebileceğiniz toplam 6 adet birbirinden farklı ve gizemli dosya bulunuyor.

Oyuna isterseniz Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla da yarışabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun grafiklerinin de bilgisayar oyunu seviyesinde olduğunu söylemeliyim. Eğer siz de kayıp eşya oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR