Hidden Objects - Pharaoh's Curse

Hidden Objects - Pharaoh's Curse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Big Bear Entertainment

Ekranda bulunan gizli eşyaları biriktirip Antik Mısır temalı bulmacalar çözdüğünüz ücretsiz bir oyun.

Kayıp nesne oyunlarını seviyorsanız Big Bear Entertainment için mobil platformlarda artık bir gelenek halini alan Hidden Object serisine göz atmakta fayda var. Bunların içerisinde en ilginç olanlardan bir tanesi de Pharaoh's Curse isimli oyun. Firavunun Laneti konulu bir çalışmada arkeolog olarak gezmiş olduğunuz Antik Mısır kalıntılarıyla birlikte gizemli bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

Sadece eşya bulmaya yönelik bir oyun olmayan Hidden Objects - Pharaoh's Curse, bulmuş olduğunuz nesnelerle size bulmacalar da çözdürüyor. Bu nedenle point and click adventure tarzına yaklaşan oyun ayrı bir derinlik kazanıyor. Bulmaca türleri arasında kelime tamamlamaca, gölgeleri eşleştirme ve alışıgelmiş zeka oyunları var. Bu farklı tarzdaki yaklaşımların aynı oyun içerisinde bulunmasıyla birlikte tekdüze bir oynanıştan uzaklaşılmış.

Hızın da ödüllendirildiği bu oyunda el çabukluğuyla toplamış olduğunuz nesneler size daha fazla puan kazandırıyor. Senaryo konusunda karmaşık bir hikaye anlatımı olmayan oyun daha çok tematik olarak Antik Mısır dönemini keşfettiğiniz bir arkeologun gömleğini giymenizi sağlayaraktan size bulmaca çözdürüyor. Ücretsiz olarak oynanan oyun içersinde uygulama içi satın alma seçenekleri var.

YORUMLAR