Hidely

Hidely
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    50

  • Üretici

    Lifetime Memori Inc.

Hidely uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdaki kişisel fotoğraflarınızı kolayca saklayabiliyorsunuz.

Hidely uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarındaki özel ve kişisel fotoğraflarını meraklı gözlerden veya mobil cihazı ele geçirebilecek kişilerden saklamak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Bu esnada şifrelenmiş bir şekilde tüm fotoğrafları güven altına aldığı için de denemek isteyebileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulamayı kullanarak fotoğraf çektiğinizde, fotoğraflarınız direkt olarak gizli ve şifrelenmiş alanınıza aktarılıyorlar. Böylelikle her defasında çekilen fotoğrafların yerini değiştirmeye çalışmak yerine direkt olarak güvenilir bölgenizde saklanmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Fakat gizlenmiş olan fotoğrafları dostlarınızla veya ailenizle paylaşmak istiyorsanız, uygulamanın sunduğu link paylaşım sistemi de hoşunuza gidecektir. Link paylaşımlarında belli bir süre sonra kendi kendini imha eden linkler düzenleyebiliyorsunuz. Böylelikle bir süre sonra o linkin otomatik bir şekilde çalışmaz hale gelmesi ile hiç kimsenin fotoğraflarınıza erişimi kalmıyor.

Geçmişte çekmiş olduğunuz ve standart galerinizde duran fotoğrafları da saklamak isterseniz kullanabileceğiniz gerekli içeri alma seçenekleri Hidely'de mevcut. Uygulamanın güvenlik sistemi hem şifreli bir şekilde çalışıyor hem de veri şifrelemesi sayesinde şifreyi bulmadan direkt olarak galeriyi kırmak isteyen kişiler de engellenebiliyorlar. Dolayısıyla hackerlara karşı oldukça önemli bir güvenlik sunabildiğini de eklemek gerek.

Eğer kişisel gizliliğinizi ve fotoğraflarınızı korumak için ücretsiz bir uygulama arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR