HiFolder

HiFolder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HiFolder uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı şifreli saklayabilirsiniz.

HiFolder uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan özel dosyalarınızı gizlemek ve şifrelemek için kullanacağınız ücretsiz bir uygulama. Hem güvenli saklama mekanizması, hem de kolay kullanılır, sade yapısı sayesinde tüm bilgilerinizi gizlemek oldukça basit hale geliyor.

Uygulamayı kullandığınızda, fotoğraflarınıza ve videolarınıza erişim için şifre kullanılması gerekiyor ve böylece şifrenize sahip olmayanlar bunları asla görüntüleyemiyorlar. Görsellerin bulunduğu klasörleri gizli hale getirebilmek ise bir güvenlik katmanı daha ekliyor denilebilir. Yine de bir şekilde başkaları bu güvenli klasörlere erişmeye çalışırsa uygulama o kişinin fotoğrafını ön kameradan çekiyor ve ayrıca GPS koordinatlarını da kaydediyor.

Dilerseniz uygulamayı kullanırken cihazınızın fotoğraf galerisinden güvenli klasörünüze tüm fotoğraflarınızı alabilir, yahut güvenli klasörden klasik galerinize aktarma yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama içi kamera kullanma seçeneği sayesinde direkt olarak fotoğraf çekmeniz ve bunu güvenli hale getirmeniz de mümkün.

Uygulamanın dosya düzenleme aracı oldukça verimli tasarlandığı için tüm dosyalarınız arasında aramalar, filtrelemeler yapmak oldukça kolay ve dosyalar arasında gezintiler yapabiliyorsunuz. İstediğiniz dosyalarınızı arkadaşlarınıza e-posta ile göndermek ya da sosyal ağlar üzerinden paylaşmak da HiFolder'da sunulanlar arasında yer alıyor.

Eğer güvenli bir şekilde tüm fotoğraf ve videolarınızı saklayabilmek için bir araç arıyorsanız HiFolder'a göz atmanız gerekli.

YORUMLAR