Highlight

Highlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highlight, yakınınızda sizin gibi arkadaşlık kurmak isteyen kişilerle tanışmanıza yardımcı olan sosyal ağ uygulaması.

Highlight, çevrenizde sizin gibi arkadaş arayan kişilerle tanışmanıza vesile olan sosyal ağ uygulamaları arasında ve iOS platformunda oldukça popüler. Arka planda sessiz sedasız çalışarak gittiğiniz yerde sizin gibi yalnız kişileri listeleyen uygulama tamamen ücretsiz ve Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Arkadaşlık kurma uygulamalarından biraz farklı diyebiliriz. Konum bazlı çalışıyor ve nereye giderseniz gidin uygulamayı kullanan sizin gibi yeni arkadaş edinmek için can atan kişileri gösteriyor. Kişilerin fotoğraflarını, ilgi alanlarını, arkadaş listesini görebiliyorsunuz. Sıklıkla kullandığımız anlık mesajlaşma uygulamaları kadar detaylı olmasa da sohbet seçeneği de bulunuyor. Burada tanışmak istediğiniz kişi için ilk adımı atıyorsunuz.

Partide görüp yanına gitmekten çekindiğiniz veya aynı kafede bulunmanıza rağmen bir türlü tanışamadığınız kişi için bir nevi ara buluculuk yapan Highlight, yurt dışında daha yaygın kullanılıyor ancak kim bilir, belki de aradığınız kişiye bu uygulamada rastlarsınız.