Hightail 3.1.0 (ios)

Hightail

Hightail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'lerinizde bulunan döküman ve dosyaları hemen yedeklemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Hightail uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan tüm önemli dökümanlar, sunumlar, fotoğraflar ve videolara istediğiniz yerden erişim sağlamanıza olanak tanıyan ve arkadaşlarınızla da paylaşabilmenizi sağlayan ücretsiz bulut depolama uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz olmasıyla da dikkatleri çeken uygulama, oldukça kolay kullanılır ve anlaşılır bir arayüze de sahip.

Özellikle büyük boyutlu fotoğraf ve videoların paylaşımında oldukça kullanışlı hale gelen uygulama, sadece bir iki tıklama ile hepsinin arkadaşlarınızla paylaşılmasını sağlıyor. Cihazınızda dosyalar üzerinde bir değişiklik gerçekleştirdiğinizde, diğer paylaşılan kişilerde bulunan dosyalar da otomatik olarak değiştiriliyor ve böylece dosyalar üzerinde tüm çalışanların en son güncel versiyonlara erişmeleri sağlanıyor.

İsteyen kullanıcılar, dosyalarını çevrimdışı erişim olarak işaretleyebilir ve böylece cihazlarına indirerek internet bağlantısı olmasa dahi kolayca kullanabilirler. Depolama alanında bulunan dosyaları adlarına, türlerine, boyutlarına ve tarihlerine göre dizebilme özelliği sayesinde hiç zorlanmadan aradığınız dosyalara erişebiliyorsunuz.

Dosyalar paylaşıldıktan sonra paylaştığınız kişilerin kaç defa erişim sağladığını ve ne zamanlar değişiklikler yaptıklarını da inceleyebilir ve böylece dosyalardaki değişiklikleri kolayca takip edebilirsiniz. Uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde daha fazla yeteneğe kavuşan uygulamayı sık sık mobilde dökümanlar ve dosyalar ile uğraşmak zorunda kalanlara önerebilirim.

YORUMLAR