Hightrack

Hightrack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yapmanız gereken işleri kolayca organize edebileceğiniz kapsamlı bir uygulama olan Hightrack'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hightrack ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir planlama uygulamasıdır. Günlük işlerinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz Hightrack birbirinden kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı görev yöneticisi, takvim ve aynı kategoride yer alan görevleri tek bir yerde gösterme fonksyionuna sahip olması ve bu üç işlevi başarıyla bir araya getirmesi. Takvim, tahmin ettiğiniz gibi gelecek planlarınızı daha efektif bir şekilde takip etmenize imkan tanıyor. Yakın veya uzek gelecekte gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı bu bölümden kolayca takip edebilirsiniz.

Görev yöneticisi özelliği ile yapmanız gereken tüm işleri düzenli bir şekilde organize edebilirsiniz. Özellikle iş hayatı ve özel hayatta yapılması gereken görevler zaman zaman kesişiyor ve karışıklığa yol açıyor. Hightrack bu tip olası karışıklıkların önüne geçiyor ve size daha planlı bir yaşam sözü veriyor. Yapılması gereken görevlerinize başlangıç ve bitiş tarihi ekleyebilir hatta hangi iş için ne kadar enerji harcayacağınıza bile karar verebilirsiniz.

Özet olarak Hightrack son derece temiz ve sade yapısıyla dikkat çeken kullanışlı bir planlama uygulaması ve ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR