Hinge 3.12 (ios)

Hinge

Hinge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hinge, arkadaşlarınızın arkadaşları ile tanışarak flört edebileceğiniz bir iOS flört uygulaması.

Hinge, arkadaşlarınız çağırdığında dışarı çıkıp hep o arkadaşınızın bir arkadışını beğenirsiniz ya işte tam bu durumlar için geliştirilen bir uygulama. Arkadaşlarınızın arkadaşları ile tanışarak flört edebileceğiniz uygulama sayesinde arkadaşlarınızın nazını çekmenize gerek kalmıyor.

Diyelim ki bir arkadaşınızın arkadşaını çok beğendiğiniz ve tanışmanıza rağmen telefon numarasını alamadığını için erişemiyorsuınuz ve arkadaşınız da bu duruma karşı olduğu için size numarası vermiyor. Bu tür bir durumda Hinge'yi iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek arkadaşınızın arkadaşını oradan bulabilirsiniz. Fakat uygulama şu an Türkiye'de tam olarakl aktif değil. Bu nedenle deneme amaçlı bir şekillde ülkenizi değiştirerek kullanabilirsiniz. YUine de Türkiye'ye geldiğinde oldukça popüler olmasını beklediğim Hine'nin gelmeden önce dennemesi gerektiğini üdşünüyorum.

Flört etmek istiyorsanız ve bunun için en uygun adayların arkadaşlarınızın arkadaşları olduğuna karar verdiyseniz hemen Hinge'yi indirin derim.