Hit Tennis 3 3.15 (ios)

Hit Tennis 3

Hit Tennis 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son derece gerçekçi modellemelere sahip olan Hit Tennis 3'te birbirinden farklı turnuvalara katılabiliyor ve yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz.

Hit Tennis 3 iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz muhteşem bir tenis oyunudur. Rakiplerine göre çok daha iyi grafikler ve oynanış tarzı sunan Hit Tennis 3'ü oynarken adeta gerçek tenis oynuyor gibi hissedeceksiniz.

Oyunda herhangi bir karakteri canlandırmıyoruz bizzat kendimiz oynuyoruz. Bunun için gelişmiş dokunma kontrolleri kullanılmış. Gelen topları parmağımızı kullanarak karşılıyoruz ve karşı tarafa yolluyoruz. Oyunda 24 farklı turnuva ve 6 farklı çevre bulunuyor. Bu denli çeşitlilik oyunun bir süre sonra monoton olmasını engelliyor.

Oyun grafiksel olarak epey etkileyici ve gerçekçilik üzerinde büyük rol oynuyor. Modelleme konusunda herhangi bir şikayette bulunacağınızı düşünmüyorum en nihayetinde mobil bir oyun ve bu kategoride bulunan en iyi oyunlardan biri.

Tenis oyunlarına meraklıysanız ve bu kategoride yer alan kaliteli bir oyun arıyorsanız, Hit Tennis 3'ü mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR