HIT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Shifty Chair Games

HIT mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

HIT eğer Diablo tarzı aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız oynamaktan bir hayli keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan HIT'te fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyunda iyiliğin ve kötülüğün arasındaki savaşa tanık oluyoruz. Bu savaş nedeniyle oyunun geçtiği evren kaosa sürükleniyor. Bize düşen görev ise savaşı sonlandırmak ve huzuru tekrar sağlamak. Bu iş için 4 farklı kahramandan birini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Kahramanlarımızın her biri kendilerine has savaş yeteneklerine ve farklı oyun stillerine sahipler.

HIT'teki gerçek zamanlı savaş sistemi oldukça akıcı. Aynı anda çok sayıda düşmanla savaşırken özel yeteneklerinizi kullanabiliyor ve bütün düşmanlarınıza zarar verebiliyorsunuz. Hack & slash dinamiklerine sahip oyunu isterseniz tek başınıza oynayarak senaryo boyunca ilerlemeye ve kahramanınızı geliştirmeye çalışabilir, dilerseniz PvP modunda oynayabilir ve arenalara çıkarak diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen HIT yüksek grafik kalitesiyle dikkat çekiyor.

YORUMLAR