Hitman: Sniper 1.2.0 (ios)

Hitman: Sniper

Hitman: Sniper
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    767

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Hitman: Sniper mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sniper oyunudur

Hitman: Sniper eğer sniper oyunlarını seviyorsanız ve mobil cihazlarınızda keyifli zaman geçirmek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir FPS oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Hitman: Sniper, uzun yıllardır bilgisayarlarımızda oynadığımız Hitman oyunlarındaki heyecanı mobil cihazlarımıza taşıyor. Kahramanımız olan Agent 47 kod adlı kiralık katil oyun boyunca kendisine verilen görevleri tamamlamaya çalışmakta. Bu görevlerde yapamamız gereken şey ise suç dünyasıın en üst basamaklarındaki isimleri tespit etmek ve onları yok etmek.

Hitman: Sniper'da farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanmakta ve nişan alma yeteneklerimizi konuşturmaktayız. Oyundaki bölümlerde yapmamız gereken iş ilk olarak hedefimizin yerini tespit etmek. Hedefimizi tespit ettikten sonra hareketlerini bir süre gözlemleyerek onu en kolay nasıl avlayabileceğimize karar veriyoruz. Sonrasında ise doğru anı bekliyoruz ve tetiğe basarak hedefi ortadan kaldırıyoruz. Hedefimizi yok etmek için çevresel öğelender de faydalanabilmemiz mümkün. Yüksek bir yerde cama yaslanan hedefimizin yaslandığı camı vurarak parçalıyoruz ve onun aşağıya doğru düşmesini sağlayabiliyoruz.

Hitman: Sniper'da görevleri tamamladıkça para kazanabilir ve yeni keskin nişancı tüfeklerinin kilidini açabiliriz. Güzel grafiklerle donatılmış oyun eğer mobil cihazlarınızda Hitman keyfini yaşamak isterseniz güzel bir seçim olabilir.

YORUMLAR