Hızlı ve Bilgili 2

Hızlı ve Bilgili 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hızlı ve Bilgili 2, oynadıkça bağımlısı olacağınız ve oynarken hem eğlenip hem de yeni bilgiler öğrenebileceğiniz bir iOS oyunudur.

Hızlı ve Bilgili 2, Dünya'nın en popüler filmlerinden bir tanesi olan Fast & Furious serisini hatırlatmak ile kalmayarak filmin tadında bir bilgi yarışması oyununu bizlere sunuyor. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun içerisinde fazladan joker hakkı elde etmek için ücret karşılığında altın satın alabilirsiniz.

İlk versiyonuna göre tasarımı tamamen yenilenen oyunda size verilen 60 saniyelik süre içerisinde olabildiğince çok soru bilmeniz gerekiyor. Oyunda bulunan 30.000'den fazla soru sayesinde aynı sorular ile karşılaşmazsınız.

Oyunda jeton kazanabilmek için oyunları ve günlük görevleri tamamlanız gerekiyor. Kazandığınız jetonları joker satın alarak harcayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde şifreli yada şifresiz oda oluşturarak diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Oyunda kendinize özel oluşturacağınız profil sayfasını düzenleyerek kullanıcı adınızı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arayüz ve grafikler açısından oldukça şık duran uygulama ile eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Eğer bilginize ve hızınıza güveniyorsanız, Hızlı ve Bilgili 2 oyununu kesinlikle denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR