HKS Mobil 1.1 (ios)

HKS Mobil

1.1
HKS Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HKS Mobil uygulamasını kullanarak satın alacağınız meyve ve sebzelerin üretim bilgilerine erişebilirsiniz.

HKS Mobil uygulaması, satışa sunulan meyve ve sebzelerin üretim bilgilerini iOS cihazlarınızdan sorgulama imkanı sunuyor.

Ticaret Bakanlığı tarafından geliştirilen ve vatandaşların sağlıklı, güvenilir ürünleri tercih etmesi amacıyla sürdürülen HKS Mobil projesi, meyve ve sebzelerin elektronik ortamda takip edilmesini sağlayan Hal Kayıt Sistemini kullanımınıza sunuyor. Marketlerde satılan meyve ve sebzelerin üreticisini, üretim yerini, üretim bölgesini, tarihini ve üretim yöntemini inceleme fırsatı sunan HKS Mobil uygulamasında, daha önceki fiyatları görüntüleyerek değişim oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Ürünlerin etiketlerinde yer alan barkodları uygulama üzerinden tarattıktan sonra veritabanındaki bilgileri sizlere sunan HKS Mobil uygulamasında, Künye Sorgulama butonunu da kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz HKS Mobil uygulaması sayesinde Diyarbakır karpuzu, Malatya kayısısı veya Kırkağaç kavununu gerçek olduğunu bilerek satın alabilmeniz mümkün hale gelecek.

YORUMLAR