Hoggy 2 1.4.0 (ios)

Hoggy 2

Hoggy 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoggy 2, kötü kişiler tarafından bir mağaraya hapsolmuş olan sümüklü böcek Hoggy'yi kurtarmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Sümüklü böcekleri çoğu insan sevmez. Fakat iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hoggy 2 oyununda sümüklü böcekleri seveceksiniz. Oyun geliştiricileri tarafından özenle tasarlanmış Hoggy karakteri bir sümüklü böcek. Sümüklü böcek olmasına rağmen oldukça sevimli olan Hoggy, sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor.

Hoggy 2 oyununda Hoggy ile birlikte zorlu yollardan gitmeli ve çıkış kapısını bulmalısınız. Hoggy ancak bu şekilde özgür kalabilir. Fakat Hoggy 2 oyununda çıkış kapısını bulmak hiç kolay değil. Siz çıkış kapısını bulmaya çalışırken kötü niyetli canlılarda sizin dışarı çıkmamanız için uğraşacak. Bu yüzden Hoggy ile birlikte iş birliği yapmalı ve kötü niyetli canlılara yakalanmadan ilerlemelisiniz.

Hoggy bir sümüklü böcek olduğu için istediği yere sorunsuz olarak yapışabiliyor. Bu özelliği kullanarak tehlikeli canlıları geçebilir ve oyunun diğer bölümlerinde de mantıklı çözümler üretebilirsiniz. Hoggy 2 oyununda karşınıza sürekli kilitli kapılar çıkacak. Bu kapıları açabilmeniz için renkleri eşleşen borulara girmeli ve orada bulunan meyveleri yemelisiniz. Düşmanlara yakalanmadan meyveleri bitirdikten sonra kapının anahtarını alıp oyuna devam edebilirsiniz

Oldukça zevkli bir oyun olan Hoggy 2, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz, renkli grafikleri ile birlikte stresinizi alabilecek bir oyun. Hadi hemen şimdi Hoggy 2'yi indirin ve sümüklü böcek karakterinizi özgürlüğüne kavuşturun.

YORUMLAR