Holey Crabz Free

Holey Crabz Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Holey Crabz Free, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir zeka oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde oyun oynayarak zaman geçirmeyi seviyorsanız ve hepsinden öte zeka oyunlarına karşı özel bir ilginiz varsa Holey Crabz Free'i gerçekten çok seveceğinize eminim.

Oyunda amacımız plaj kenarında yer alan yengeçlerimizi oyun haritası üzerinde belirlenmiş tüm kareleri kullanarak kendileriyle aynı renkte olan yuvalarına ulaştırmak ve bunu yaparken sonraki bölümlerin kilidini açacak olan deniz yıldızlarını hiç zaman kaybetmeden toplamak.

En başlarda yer alan öğretici bölümler sırasında pek zorlanmayacak olsanız da bölümler ilerledikçe ve oyun haritasında yer alan yengeç sayısı arttıkça işler biraz sarpa sarabilir.

Yengeçleri yuvalarına götürmek için yapmamız gereken şey aslında çok basit. Sadece yengeçleri tutup tüm oyun haritasını dolaştırarak yuvasına kadar sürüklemek ama dediğim gibi yengeç sayısı artınca, yuvaya dönüş yolunu doğru şekilde bulmak biraz zorlaşabiliyor.

Sevimli rengarenk yengeçleri yuvalarına ulaştırmaya çalışacağımız ve bunu yaparken bazen çıldırma noktasına geleceğiniz Holey Crabz Free'yi mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR