Hopi 1.0.0 (ios)

Hopi

Hopi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hopi sayesinde yaptığımız alışverişlerden puanlar kazanıyor ve bu puanları yeni ürünler alırken kullanabiliyoruz.

Hopi, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir alışveriş uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Türkiye'nin önde gelen holding kuruluşlarından olan Boyner Holding imzası taşıyan bu mükemmel uygulama, alışveriş yapmayı hiç olmadığı kadar keyifli ve karlı bir hale getirmek için özel olarak tasarlandı.

Alışveriş yapmak pek çok kişi için adeta bir rahatlama seansı olarak görülüyor. Hopi bu deneyimi bir adım ileri taşımayı kendine hedef edinmiş. Hopi'nin temeli 'çok al, az öde' mantığı üzerine kurulu. Yani alışveriş yapmaktan keyif alanların hassas oldukları bir konuya, adeta nokta atışı yapıyor. Buraya kadar her şey güzel fakat Hopi bunu tam olarak nasıl başarıyor?

Öncelikle uygulamayı açıp bize özel olarak derlenmiş kampanyalara göz atıyoruz. Daha sonra alışverişe çıkıyor ve aldıklarımız ürünleri öderken kasaya Hopi kimliğimizi gösteriyoruz. Her alışverişimizden sonra Hopi profilimizde paracık adı verilen puanlar birikiyor.

Kampanyalara göre toplamış olduğumuz paracıkların değeri 2, 3, 4 hatta 5 kata kadar değerleniyor. Başka bir deyişle, o çok beğendiğiniz ayakkabıyı bir önceki alışverişiniz sayesinde bedavaya satın alabilme şansına sahip oluyorsunuz!

Uygulamanın sunduğu özellikler bunlarla sınırlı değil. Hopi, farklı markaların kampanyalarını ve sezonun en yenilerini herkesten önce bizlere sunuyor.

Siz de en yeni ürünleri en iyi fiyatlara alıp, yaptığınız alışverişlerden puanlar elde etmek istiyorsanız Hopi'yi mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR