Horror Hospital 3D 1.2 (ios)

Horror Hospital 3D

1.2
Horror Hospital 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horror Hospital 3D, hastaneden sadece cep telefonunuzu kullanarak kaçmaya çalıştığınız bir Türk oyunu.

Horror Hospital 3D, gerilim yüklü oyunları sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm Türk yapımı bir oyun. iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan korku – gerilim oyununda hayaletlerin yaşadığı hastanede mahsur kalıyoruz. Kendimizi çok geç olmadan çıkış noktasına atmak için tek yardımcımız eski tip cep telefonu.

Korku hastanesi oyunu görsel anlamda günümüz oyunlarıyla kıyasladığımızda beklentileri karşılamasa da atmosferiyle bu açığını unutturuyor. Ortam gerçekten güzel hazırlanmış. Sürekli karanlık ortamda gezinmeyi sevmeyenler için sıkıcı olabilir ancak gerilmek istiyorsanız bundan daha iyi bir Türk oyunu bulamayacağınızı söyleyebilirim.

Oyunda amacımız kendimizi tüyler ürperten hastanenin dışına bir an önce atmak. Gece olduğundan yolumuzu telefonumuzun ışığıyla buluyoruz. Ara sıra çakan şimşeğin de etkisiyle hikayenin içine giriyoruz. Hastane çok büyük olduğundan kaybolmamak için sürekli cep telefonumuza bakmamız, gelen mesajları okumadan silmememiz gerekiyor. Böylesine güzel işlenmiş bir oyunun sonunu söylemek olmaz. Oynayın, görün : )

YORUMLAR