Hot5 Fitness

Hot5 Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot5 Fitness sayesinde hem sağlıklı bir şekilde kilo verebilir hem de daha güçlü kaslara sahip olabilirsiniz.

Hot5 Fitness, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir kişisel spor uygulaması. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu uygulama ile vücudumuzu ev ortamında dahi olsak şekle sokabiliyor ve sağlıklı kilo verebiliyoruz.

Kısa sürede kilo verilmesini sağlayan sağlıksız diyetleri uygulamak yerine biraz egzersiz ve biraz da dikkatli beslenme ile son derece sağlıklı bir şekilde kilo verebilme şansımız var. Hot5 Fitness bu mantıkla geliştirilmiş bir uygulama. İçerisinde çok sayıda egzersiz barındırıyor ve kullanıcıların kas kütlelerini artırmalarına yardımcı oluyor.

Basit bir arayüze sahip olan Hot5 Fitness'ın kullanımı çok kolay ve aradığımız her şeyi rahatlıkla bulabiliyoruz. Uygulamada birçok farklı antrenör yer alıyor ve her birinin uzmanlık alanı farklı. Yoga, fitness, kardiyo ve kondüsyon gibi farklı kategorilerden dilediğimizi seçerek spor yapmaya başlayabiliyoruz. Kendi programlarımızı yaratabileceğimiz gibi hazır programlardan birisini de seçebiliriz. Yaptığımız her aktivite uygulama üzerinde kayıt altına alınıyor. Bu sayede haftanın hangi günü ne yaptığımızı takip edebiliyoruz.

İster salonda ister evde, Hot5 Fitness sizi en kısa sürede sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşturabilecek bir uygulama.