Hoverboard Rider

Hoverboard Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoverboard Rider, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Hoverboard Rider, iOS işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve keyif veren bir beceri oyunu. Oyuncuları sinir etmekten ziyade onları eğlendirmeyi amaçlayan bu oyunda uçan kaykayı üzerinde yol alan bir karakterin kontrolünü üstleniyor ve tehlikeli platformlarda ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde Geleceğe Dönüş serisinden alışkın olduğumuz bir takım detaylarla karşılaşıyoruz. Uçan kaykay teması ve oyunda kullanılan yazı tipleri bunlardan sadece ikisi. Açıkçası bu tarz nostaljik esinlenmelerin oyunda kullanılmış olması hoşumuza gitti.

Hoverboard Rider'daki karakterimizi kontrol edebilmek için ekrana tıklamamız yeterli oluyor. Tek tıklamayla karakter bir kere, çift tıklamayla ise iki kere zıplıyor. Kontrol mekanizması olarak herhangi bir sıkıntı yaşatmadığını belirtelim.

Oyundaki yegane amacımız engellere çarpmadan ilerlemek ve etrafa serpiştirilmiş olan pizzaları toplamak. Bu detay, filmdeki minicik pizzanın piştikten sonra kocaman olduğu sahneyi gözümüzün önüne getiriyor. Bu tarz detaylara sahip olması sebebiyle Hoverboard Rider'ın geniş bir oyunsever kitlesi tarafından epey beğenileceğini düşünüyorum. Eğer siz de beceri oyunları oynamak ve biraz da nostalji yapmak istiyorsanız Hoverboard Rider sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

YORUMLAR