Hue Ball 1 (ios)

Hue Ball

1
Hue Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hue Ball'da renkli objeleri vurmaya ve ekranı temizlemeye çalışıyoruz.

Hue Ball, eğlenceli bir beceri oyunu deneyimi yaşamak isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak edinebilecekleri bir yapım.

Renkli objeleri vurmaya çalıştığımız bu oyun her yaştan oyunsevere hitap edecek şekilde tasarlanmış. Tek tıklamaya dayalı kontrol mekanizması sayesinde boş zamanların, kısa molaların ve sıkıcı banka kuyruklarının kurtarıcısı olmaya aday.

Oyunda ekranın alt bölümünde konuşlandırılmış olan bir top fırlatıcının kontrolünü ele alıyoruz. Amacımız ise ekranda duran daireleri vurmak. Her vurduğumuzda dairelerin bir katmanı yok oluyor. Tüm katmanları yok etmek için aynı daireyi bazen birkaç kez vurmak gerekiyor.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir ayrıntı var. Fırlattığımız her top ekranda kalıyor ve onları da yok etmemiz gerekiyor. Bu yüzden fırlattığımız her topla birkaç objeye vurmamız akıllıca bir çözüm olacaktır.

Hue Ball'da canlı renklerden oluşan fakat sadelikten de ödün vermeyen bir arayüze yer verilmiş. Göz yormaktan uzak, keyifli bir oyun atmosferi oluşturuyor.

Balon vurma, pinball türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Hue Ball sizi uzun bir süre ekran başında tutacaktır.

YORUMLAR