Huerons

Huerons
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Huerons bulmaca oyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Huerons çok fazla bir hikaye derinliği sunmasa da oynayacağınız en keyifli oyunlardan bir tanesi. Bulmaca oyunları kategorisinin başarılı temsilcilerinden olan Huerons’ta daireleri birleştirmeye ve bu şekilde giderek hepsini bitirmeye çalışıyoruz.

Minimal bir yapıya sahip olan oyunda diğer tüm bulmaca oyunlarında olduğu gibi ilk bölümler kolay, ilerleyen bölümler daha zor. Toplamda 100 bölüme sahip olan Huerons’ta 9 farklı Hueron tipi mevcut. Bu Hueron’ların her biri farklı karakteristik özelliklere sahip. Bu gerçeği göz önünde bulundurarak kendi stratejinizi belirlemelisiniz.

Oyunun en önemli özelliği çeşitliliğe sahip olmasına rağmen son derece kolay öğrenilebiliyor olması. Elbette oyunu öğrenmek kolay olsa da ustalaşması epey zaman alıyor. Özellikle ilerleyen bölümlerde bir hayli kafa yoracağınızın garantisini verebilirim.

Oyunun tek eksi puan aldığı nokta fiyat etiketi. Açıkçası bana göre bu özelliklere sahip olan bir oyunun 4.29 TL’ye sunulması biraz tuhaf. En nihayetinde buna benzer çok oyun var ve ortaya benzersiz bir fikir konulmamış. Yine de karar sizin. Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız deneyebilirsiniz.