HungryMaster

HungryMaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    xionchannel

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

HungryMaster, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve farklı bir macera oyunudur. ElectroMaster adlı ilk oyunun devamı niteliğinde olan oyun da en az ilki kadar heyecan dolu diyebilirim.

Oyun kontrolleri olarak ilk oyuna benzediğini söyleyebilirim fakat bununla birlikte daha geliştirilmiş ve adapte edilmiş olduğunu belirtmek gerekir. Savaş mekanikleri ise ilk oyuna göre tamamen farklı ve değiştirilmiş.

Oyunda karakteriniz Delica ve kedisine yardımcı oluyorsunuz. Kontrollerine gelirsek, parmağınızı ekranda basılı tutuyor ve sürükleyerek düşmanların üzerine götürüyorsunuz. Bu sayede onları meyvelere dönüştürebiliyorsunuz. Bu da size puan getiriyor.

Oyunun konusuna göre bir anda konuşan bir kediyle tanışan Delica'ya, bu kedi bazı büyülü güçler veriyor. Bu güç ile düşmanlarını meyveye dönüştürebiliyor ve bunları toplayarak evine götürebiliyor.

Oyunun temel amacının bu olduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte oyunda ilerledikçe belli sayıda meyveyi birden çok eve götürmeye başlıyorsunuz. Kediniz de size gitmeniz gereken yönü işaret ediyor.

Oyunun eğlenceli yönlerinden bir diğeri ise Delica ve kedisi Saten arasındaki komik muhabbetler diyebilirim. Ayrıca oyunda iki farklı oyun modu bulunuyor ve bu da oyunu daha uzun süre oynanabilir kılmış.

100'den fazla görevi, piksel art grafikleri ve eğlenceli oyun tarzı ile HungryMaster'ı indirip denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR