Hürriyet Emlak 1.7.2 (ios)

Hürriyet Emlak

Hürriyet Emlak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gayrimenkul aramalarınızı akıllı telefonlarınıza getiren Hürriyet Emlak uygulamasıyla aradığınız konut, arsa ya da iş yerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Konut, arsa ya da işyeri gibi gayrimenkul aramalarınızı iOS cihazlarınıza getiren Hürriyet Emlak uygulamasıyla, dilediğiniz her yerden hızlı ve kolay bir şekilde ilanlara erişebilirsiniz.

Yeni bir ev bakıyorsanız ya da yatırım amaçlı arsa arayışındaysanız, Hürriyet Emlak uygulaması istediğiniz kriterlerdeki ilanları akıllı telefonlarınızdan sizlere sunuyor. Arama sonuçlarını size uygun şekilde sıralayabilmenize ve filtrelemenize imkan sunan uygulamada, arama yaparken Etrafımda seçeneğini kullanarak bölgenizdeki ilanlara da ulaşabiliyorsunuz. Elbette bu özelliği kullanabilmek için cihazınızın GPS özelliğinin aktif konumda olması gerekiyor.

Arama yaptığınız ilanı fiyatına, metrekaresine, tarihine ya da diğer seçeneklere göre filtreleyerek dilediğiniz özelliklerdeki ilanlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. İlanları e-postayla gönderme ve sosyal medya sitelerinde paylaşma imkanı da sunan Hürriyet Emlak uygulamasında Civar Bilgisi özelliğiyle de ilanın bulunduğu bölgedeki önemli noktaları (hastane, okul, alışveriş, ulaşım) görebiliyorsunuz.

Aradığınız gayrimenkullere kolayca ulaşabilmenize imkan sağlayan Hürriyet Emlak uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR