Hydra 1.0.1 (ios)

Hydra

Hydra
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hydra kolayca yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı olan bir uygulamadır

Hydra eğer mobil cihazlarınızı kullanarak sıkça fotoğraf çekiyorsanız sizi fotoğraf çekme konusunda bir adım öteye taşıyacak bir kamera uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş olan Hydra sahip olduğu özel fotoğraf yakalama teknolojisi sayesinde ışığın düşük olduğu zorlu çekim şartlarında bile net ve kaliteli fotoğraflar çekmenizi mümkün kılıyor. Uygulama bu işi seri halde 60 kare çekerek gerçekleştirmekte. Yakalanan bu kareler birleştirilerek fotoğrafınızda daha çok ışık elde ediliyor ve böylece tek bir fotoğrafta çok daha başarılı sonuçlar elde ediliyor. Ortaya çıkan sonuç size daha az kirlilik, daha detaylı gölge ve aydınlık alanlar sunuyor.

Hydra, iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'inizin kamerasının limitlerini zorlamanızı mümkün kılmakta. iOS 8 ile birlikte gelen GPU render teknolojisinden yararlanan uygulama farklı fotoğraf yakalama seçenekleri sunmakta. Hydra ile HDR fotoğraflar çekebileceğiniz gibi HDR video çekme imkanınız da var. Hydra'nın zoom modu sayesinde yakınlaştırılmış fotoğraflarda piksellerin kaybolmasını ve görüntü kalitesinin düşmesini engelleyebilirsiniz.

Hydra içersinde yer alan fotoğraf galerisi çektiğiniz fotoğraflara daha kolay göz atmanızı sağlıyor.