Hypher

Hypher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hypher, mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri dinamik bir beceri oyunu arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

Hypher, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Genel yapısı itibariyle Hypher hem büyük ekranlarda hem de küçük ekranlarda oynamaya müsait.

Oyundaki amacımız kontrolümüzde olan bloğu duvarlara çarpmadan ilerletmek ve en yüksek skoru almak. Alacağımız puanlar gittiğimiz mesafe üzerinden veriliyor. Bu yüzden son derece dikkatli olmalı ve önümüze çıkan engellerden anında kaçmalıyız. Bunu gerçekleştirmek için son derece basit bir yapıya sahip olan kontrol mekanizmasını kullanıyoruz. Ekranın sağına bastığımızda kontrolümüzdeki blok sağa, ekranın soluna bastığımızda ise blok sola doğru gidiyor. Zaten toplamda sağ ve sol olmak üzere iki yol var.

Oyunun grafikleri bu tarz bir oyundan beklenen seviyenin bir hayli yukarısında. Fütüristik bir tarza sahip olan görseller göz alıcı animasyonlar ile desteklenmiş. Bu sayede ortaya mutlaka denenmesi gereken muhteşem bir beceri oyunu çıkmış.

Eğer mobil cihazlarınız üzerinde kısa molalarınız esnasında oynayabileceğiniz aksiyon odaklı bir beceri oyunu arıyorsanız Hypher'ı denemenizi öneriyorum.