I, Gladiator Free 1.1.0 (ios)

I, Gladiator Free

I, Gladiator Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I, Gladiator Free ile arenaya adım atan bir gladyatörü kontrol ediyoruz

I, Gladiator Free bize arenaya ilk adımını atan bir gladyatörü kontrol etme ve diğer gladyatörlerle ölümcül bir mücadeleye girme imkanı tanıyan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir gladyatör oyunudur.

I, Gladiator Free'de oldukça gerçekçi olarak tasarlanmış bir gladyatörün kontrolünü elimize almaktayız. Gladyatörümüzü dokunmatik hareketlerle kolayca kontrol edebiliyoruz; oyun bize temel hareketleri oyun başındaki eğitim bölümüyle adım adım öğretiyor. Bu eğitim adımlarını tamamladıktan sonra kolayca oyunda ustalaşabiliyor ve arenada rakiplerimizi alt edebiliyoruz.

I, Gladiator Free eğer Spartacus gibi ünlü televizyon yapımlarını seyrettiyseniz yabancılık çekmeyeceğiniz bir görsellik ve atmosfer sunmaktadır. Oyundaki müzikler oldukça kaliteli ve bu kalite oldukça iyi canlandırılan atmosferle desteklenmekte. Rakiplerinizi yendikçe seyircilerin çığlıklarını duyarak oyunu daha da heyecanla oynayabiliyorsunuz. Oyun görsel olarak da bu tip gladyatör temalı yapımları andırmakta. Grafikler oldukça yüksek kaliteye sahip ve oyunun en çok öne çıkan yanları arasında.

I, Gladiator Free'de oynanış oldukça hızlı ve akıcı bir yapıya sahip. Kombo sistemine dayanan dövüş sistemi bize eğlenceli anlar yaşatıyor. Ayrıca rakiplerimizin direncini kırdıktan sonra onlara kuvvetli infaz vuruşları yapabiliyoruz.

Eğer gladyatör oyunlarını seviyorsanız I, Gladiator Free'yi kaçırmayın.

 

YORUMLAR