I Shot the Sheriff 1.0.3 (ios)

I Shot the Sheriff

I Shot the Sheriff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I Shot the Sheriff, herkesin büyük bir keyifle oynayabileceği, sürükleyici ve dikkat gerektiren bir arcade oyun.

I Shot the Sheriff, iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri nefes kesen bir arcade oyunu arayışında olan oyunseverlerin gözden kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Retro karakteriyle öne çıkan bu oyunda, kasabaya bela olan haydutları durdurmaya çalışıyoruz. Sürekli olarak saldırıda bulunan bu haydutları ortadan kaldırabilmek için silahlarımızı kullanmamız gerekiyor. Ekranın sağ ve sol bölümlerine tıklayarak silahlarımızla ateş edebiliyoruz.

Fakat bu noktada dikkat etmemiz gereken önemli bir nokta var. Haydutların arasına karışan kasaba şerifi adeta reflekslerimizi test ediyor. En ufak bir dikaktsizlik sonucu kasabanın şerifini vurursak oyunu kaybetmiş sayılıyoruz. Bu yüzden hızlı bir şekilde ateş ederken şerifi görürsek hemen diğer tarafa ateş etmemiz gerekiyor.

I Shot the Sheriff'te açılabilir 9 farklı silah var. Bunlara Wolverine'in pençeleri de dahil. Bu tarz detaylar oyuna keyifli bir hava katıyor. Mücadelelerimiz 3 farklı ortamda gerçekleşiyor.

Game Center desteği sayesinde arkadaşlarımıza karşı da mücadele edebilmemizi sağlayan I Shot the Sheriff, arcade oyun türünü sevenlerin ilgisini çekecektir.