iBrainstorm 3.0 (ios)

iBrainstorm

3.0
iBrainstorm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iBrainstorming isimli bu uygulama ile üzerinde çalıştığınız fikirleri daha konforlu bir ortamda geliştirebilirsiniz.

iBrainstorm iPad'lerimiz üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı ve pratik bir beyin fırtınası yapma uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu uyuglamayı kullanarak üzerinde kafa yorduğumuz projeleri geliştirebilir ve ortaya daha iyi konseptler çıkartabiliriz.

Bildiğiniz gibi beyin fırtınası yapmak proje ve fikir geliştirme süreçlerinin en önemli aşamalarından bir tanesi. Saçma ve işe yaramaz gibi görünen fikirler beyin fırtınası esnasında büyüyüp gelişerek bambaşka konseptlere dönüşüyorlar. iBrainstorm ise bu süreçte kullanıcılara yardım etmeyi amaçlıyor.

Sade bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde aklımıza gelen fikirleri sınıflandırarak onları geliştirmeye çalışabiliyoruz. Kullanıcıların hizmetine sunulan renkler süreci daha anlaşılır kılıyor ve fikirlerin daha kolay bir şekilde kategorilendirilmesini sağlıyor. Uygulamanın tek eksiği iPhone cihazlara destek sağlamaması. Elbette iPad'lerin büyük ekranı uygulamayı kullanmak için daha uygun fakat yeri geldiğinde iPhone'larımız üzerinde de kullanabiliyor olsaydık çok daha iyi olurdu.

Sık sık grup projelerine katılan kullanıcılara tavsiye edebileceğim bir uygulama olan iBrainstrom'un fikir geliştirme süreçlerinde çok faydalı olacağına inanıyorum.

YORUMLAR