IceCream

IceCream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IceCream mobil cihazınızda yer açmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır

IceCream kullanıcılara mobil cihazlarının depolama alanını daha verimli bir şekilde kullanma imkanı veren bir mobil fotoğraf saklama uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan IceCream temel olarak iOS cihazınızın kamerasını kullanarak çektiğiniz fotoğrafları daha az yer kaplayacak şekilde optimize ediyor ve bu fotoğrafların orijinal yüksek kaliteli versiyonlarını size özel olarak ayrılan bulut depolama alanına internet bağlantınızı kullanarak yüklüyor. Bu sayede dilediğiniz zaman bu yüksek kaliteli fotoğraflara internet üzerinden erişebiliyorsunuz ve indirebiliyorsunuz. iOS cihazınızda optimize edilmiş fotoğraflar çok büyük kalite kaybı olmadan daha küçük boyutlar ile saklanıyor.

IceCream kolay bir kullanıma sahip. Birkaç dokunuş ile iPhone yer açma veya iPad yer açma işlemini uygulama üzerinden gerçekleştirebilir, herhangi bir fotoğrafınızı silmeden yeni fotoğraf, video ve uygulamalar için boş depolama alanı oluşturabilirsiniz. Eğer 16 GB'lık bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız IceCream'in size büyük yardımı dokunabilir.

IceCream kullanıcıları fotoğraflarının orijinal yüksek kaliteli versiyonlarına https://givemeicecream.com üzerinden hesaplarına giriş yaparak erişebiliyorlar. IceCream kişisel bilgi güvenliğiniz için çift aşamalı giriş sistemine sahip. Fotoğraflarınızı IceCream'in web arayüzü üzerinden indirebilmek için size gönderilen SMS kodunu sisteme girmeniz gerekiyor.

YORUMLAR