Iconical 1.1.1 (ios)

Iconical

Iconical
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdaki ikonları dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize imkan tanıyan bu uygulama ile tamamen size ait bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Iconical, iOS cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış yaratıcı bir ikon kişiselleştirme uygulamasıdır. iPhone ve iPad kullanıcılarının genel sıkıntısı, cihazlarının arayüzlerini diledikleri gibi kişiselleştiremiyor olmaları. Iconical ile bu sıkınıya pratik ve bir o kadar da ilgi uyandırıcı bir çözüm üretebilirsiniz.


Uygulama 14.000'den fazla uygulama için destek sağlamaktadır. Yani tüm bu uygulamaların ikonlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Iconical bununla sınırlı kalmıyor ve kullanıcıların farklı uygulamalara kısayol özellikleri atmalarına da izin veriyor. Bu özellik için Iconical 200 uygulamaya kadar destek sağlıyor.

Herhangi bir uygulamayı çalıştırdığınız zaman otomatik olarak çalışacak bu özellik ile angarya işlerden kurtulabilirsiniz. Örneğin, mail uygulamanızı çalıştırdığınız zaman otomatik olarak göndereceğiniz kişiyi seçili hale getirebilirsiniz. Özellikle yoğun olarak mail attığınız biri varsa bu özellik kullanışlı bir alternatif olabilir. Tabii ki bu sadece bir örnek ve uygulamada çok daha fazlası mevcut.

Iconical ile;

  • Herhangi bir imajdan veya fotoğraftan ikon üretebilirsiniz
  • İkonlarınızı bulut depolama servislerine aktarabilirsiniz
  • Yarattığınız ikonları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz
  • İkonlarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz

Gördüğünüz gibi Iconical geniş bir kişiselleştirme yelpazesi sunmakta. Eğer siz de biraz daha kişisel ve diğerlerinden farklı bir cihazınız olsun istiyorsanız, bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.