ICQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    774

  • Üretici

    ICQ

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınızla mesajlaşmak ve sesli görüşmeler yapmak için ICQ uygulamasını kullanmayı unutmayın.

ICQ 2000'lerin başlarında en çok tercih edilen mesajlaşma programlarından birisiydi ancak MSN ve diğer alternatiflerin ortaya çıkışı ile birlikte maalesef hafızalardan silinmek zorunda kaldı. Ancak mobil cihazlarda aktifliğini sürdüren uygulama hem Android hem de iOS uygulaması ile göz dolduruyor.

Hem ICQ hesabına sahip olan arkadaşlarınız hem de Facebook ve Google+'da yer alan arkadaşlarınızla ICQ mesajlaşma uygulamasını kullanarak mesajlaşabilir veya dilerseniz fotoğraf ve videolarınızı da paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda ücretsiz bir şekilde 3G hattınız üzerinden sesli görüşmeler de yapabilmenizi sağlayan uygulama böylece mobil hattınızdaki dakika ve kontörleri harcamanızın da önüne geçiyor. Diğer platformlardaki ICQ kullanıcıları ile de iletişiminizde sorun çıkarmayan uygulama mevcut olan mesajlaşma uygulamalarının yeteneklerinden memnun olmayanlar için iyi bir alternatif oluşturuyor.

YORUMLAR