Idle Empires 1.10 (ios)

Idle Empires

Idle Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen Idle Empires mobil oyunu, zalim bir kralın ülkesinde özgürce yolsuzluk ve zalim yönetiminizi sürdürebileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Idle Empires, siz oyuncuları para arzusuyla yoldan çıkan doyumsuz idarecilerin zihnine taşıyan ilginç bir tür rol yapma oyunudur.

Oyunda yer aldığımız taraf bakımından alışılmışın dışına çıkan Idle Empires oyununda kötü olan karakter sizin yönetiminizde olacak. Karanlık ve yozlaşmış bir Kral’ın ülkesinde Kral’ın sağ kolu olarak görev yapacağınız oyunda kendinize adeta bir yandaş ordusu kurmakla yükümlüsünüz. Böylelikle ülke içinde tayin edilen korku yönetimini ve zalim diktatörlüğü pekiştireceksiniz. Ayrıca ülke kaynaklarıyla geliştirdiğiniz ordunuzla diğer ülkeleri de kontrol edebilir ve yönetim alanınızı genişletebilirsiniz.

Kral Norman’ın karakterinin adeta ülke yönetimine yansıdığı Idle Empires oyununda paraya hırsıyla tüm zalimlikleri ve yolsuzlukları yapacaksınız. Oyunda yer alan nostaljik piksel grafiklerle sanki biraz masumiyet katılmaya çalışılmış gibi ancak iğneleyici diyaloglarla olay örgüsünden kopmanız da engelleniyor.

Kral’ın ve sizin çıkarınıza uygun her türlü yolsuzluğu yapabileceğiniz ve hiçbir eyleminizden yargılanmayacağınız ütopik bir dünya sunan Idle Empires mobil oyunu AppStore’da siz oyuncuları bekliyor. Ancak kendinizi role çok kaptırmamanızı öneririz.