Idle Factory Tycoon 1.21.1 (ios)

Idle Factory Tycoon

Idle Factory Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli ürünlerin üretildiği onlarca fabrikayı yönetebileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur.

Üretim sektöründeki fabrikalarınız ile bol kazançlar elde edebileceğiniz Idle Factory Tycoon, Android ve İOS cihazlarda sorunsuz olarak oynanabilen eşsiz bir simülasyon oyunudur.

Fabrikalarınıza inşa edeceğiniz farklı iş istasyonları sayesinde daha fazla ürün üretebilir ve yeni yöneticiler işe alarak düzgün bir iş akışı oluşturabilirsiniz. Makineleri, işçileri ve yöneticileri yükselterek daha kaliteli bir üretim ağına sahip olabilirsiniz. Uçak, araba, tost makinesi, akü ve çeşitli ürünleri üretip satarak, bol miktarda kar elde etmeniz mümkün. Yapmanız gereken tek şey doğru bir işletmecilik ve yöneticilik profili ile işe başlamaktır. 

Çeşitli yatırımlar ve atılımlar ile kazancınızı katlayabileceğiniz ve ünlü fabrikatörler arasında yerinizi alabileceğiniz bu oyunda, çevrimdışı olsanız dahi tüm işçiler çalışmaya devam ederler. Ürünleri daha yüksek meblağlar karşılığında satmak ve üretimi arttırmak için gereken tek şey süper nakittir. 4 saatlik aralıklarla oyuna girerek, ihtiyacınız olan süper nakdi temin edebilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabileceğiniz ve yüz binlerce oyun severin keyifle oynadığı Idle Factory Tycoon ile sizde fabrikalar kralı olabilirsiniz. 
 

YORUMLAR