Idle Farming Empire 1.13.2 (ios)

Idle Farming Empire

Idle Farming Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Futureplay

Çiftçilik simülasyonu oynayacağız.

İki farklı mobil platformda 10 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Idle Farming Empire ile mobil cihazımızda gerçekçi bir çiftçilik oyunu oynama fırsatı elde edeceğiz.

Rengarenk içeriklerin yer aldığı Idle Farming Empire mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alıyor. İki farklı mobil platformda oyunculara ücretsiz olarak sunulan yapım kısa sürede 10 milyon oyuncu sayısını geride bırakmış ve şu sıralar ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Oyuncular çiftliklerinde tarla ekip biçecek, evcil hayvanlar besleyebilecekler. Oyuncular hayvanlara yatırımlar yapacak, mahsulatlarını satarak en iyi çiftlik olmaya çalışacaklar.

Gelmiş geçmiş en kazançlı çiftlik imparatorluğunu kurmaya çalışacağımız oyunda yaptığımız yatırımlar ile de sık sık söz edileceğiz. Oyuncular eğlenceli çiftliklerinde hayvanları ile keyifli zamanda geçirecebilecekler.

Google Play’de 4.6 gibi bir skor puanına sahip olan yapım iki farklı mobil platformda 10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım tamamen ücretsizdir.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR