Idle Sweeper 2.4.1 (ios)

Idle Sweeper

Idle Sweeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Yarr Games LLC

Farklı karakterler kullanarak küp blokları yiyebileceğinizi ve elmas toplayabileceğiniz eşsiz bir oyundur.

Onlarca farklı renge sahip kare bloğun arasında ilerleyerek tüm blokları yiyebileceğiniz ve bloklarda gizlenmiş elmasları bularak seviye atlayabileceğiniz Idle Sweeper, 100 binden fazla oyun sever tarafından keyifle oynanan ve gün geçtikçe daha fazla oyuncunun ilgisini çeken eşsiz bir oyundur.

Siyah arka plan üzerine dizilmiş onlarca kare bloktan oluşan birbirinden zorlu sayısız bölümün yer aldığı bu oyunda amaç, farklı renge ve görünüme sahip onlarca karakter arasından dilediğinizi seçerek oyuna başlamak ve kare blokları yiyerek içlerinde gizlenmiş çeşitli ödülleri bulmaktır. Bölümleri tamamladıkça puan kazanabilir ve kazandığınız puanları kullanarak yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Sürükleyici özelliği ve keyif verici bölümleri ile sıkılmadan oynayacağınız eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Oyun içerisinde birbirinden zor sayısız bölüm ve toplam 20 farklı karakter bulunmaktadır. Karakterlerin her birinin kendine has özellikleri ve rengi vardır. Karakterinizi seçerek blokları yemeye başlayabilir ve elmas toplayarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan rahatlıkla oynayabileceğiniz Idle Sweeper, ücretsiz oyunlar arasında yer almaktadır.

YORUMLAR