Iesabel 3.03 (ios)

Iesabel

Iesabel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Forever Entertainment

Iesabel etkileyici bir hikayeye sahip bir rol yapma oyunudur

Iesabel iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir rol yapma oyunudur.

Kendine has fantastik bir dünyaya sahip olan Iesabel'in hikayesi çağlardır yeryüzünün altında uyumakta olan kadim bir şeytanın dirilişiyle başlıyor. Bu kadim şeytan dirilişiyle yeryüzüne ölüm ve terör getirmiştir. Masum insanlar korunacak bir sığınak aramaktadırlar ve durum gittikçe kötüleşmektedir. Biz ise bu gidişatı durdurabilecek yeteneklere sahip bir kahramanı kontrol ederek insanlığı kurtarmaya ve bu kadim şeytanı yok etmeye çalışıyoruz.

Iesabel bize gerçek zamanlı aksiyon sunuyor. Hack & slash dinamiklerine sahip oyunda karşımıza çıkan yaratıkları kılıcımızı ve özel yeteneklerimizi kullanarak yok etmeli ve bize verilen görevleri tammalamalıyız. Oyunda ilerledikçe seviye atlıyoruz ve yeteneklerimizi geliştiriyoruz. Zindanlarda gizli hazineleri keşfederek güçlü büyülü eşyaları kullanabiliyoruz.

Iesabel derin bir hikaye örgüsüne sahip. Oyunu tek kişilik modda oynayabileceğimiz gibi 7 arkadaşımızla birlikte ortak olarak senaryo görevlerini yapabiliyoruz. Yüksek kalite grafiklere sahip oyun bu türdeki başarılı yapımlardan biri.

YORUMLAR