Igloo

Igloo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Igloo sayesinde on kişiye kadar gruplar kurarak kendimize özel bir haberleşme ağı oluşturabiliyoruz.

Igloo, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir grup haberleşme uygulaması olarak tanımlanabilir. Özellikle iş çevrelerince rağbet göreceğini düşündüğümüz bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilme imkanına sahibiz.

Igloo'nun temel işlevleri arasında on kişiye kadar olan grupları bir araya getirerek kendilerine özgü bir haberleşme ağı oluşturuyor olması var. Bu ağ üzerinde kullanıcılar bir araya gelerek birbirlerine görevler atayabiliyor, notlar ekleyebiliyor, projelerin gidişatını takip edebiliyor ve mesajlaşabiliyorlar.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle üye olmamız gerekiyor. İşlemi bilgisayar üzerinden de yapmak mümkün. Bu arada belirtmemiz gerekiyor ki Igloo'yu kullanabilmek için iPhone 4 ve üzeri modellere sahip olmamız gerekiyor.

Projelerinizi ve işlerinizi daha koordine bir hale getirmek istiyorsanız Igloo'yu denemenizi tavsiye ediyorum. İşlevsel ve pratik bir uygulama olmasından ötürü projelerin çok daha hızlı yürütülmesini garantileyecektir.

YORUMLAR