IKEA Emoticons

IKEA Emoticons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IKEA Emoticons uygulaması sayesinde dostlarınıza duygusal mesajlarınızı iPhone ve iPad cihazlarınızdan daha iyi bir şekilde aktarabiliyorsunuz.

IKEA Emoticons uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca ailenize ve dostlarınıza emoticonlar gönderebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Eminim ki aklınıza IKEA ile emoticonlar arasında nasıl bir ilişki olabileceği gelecektir. Biz de bunu merak ettik ancak uygulamayı açtığımızda işin aslı belli oldu.

Uygulamanın içerisinde yer alan emoticonlar genel olarak ev işleri, kişiler ve iletişim kurma amaçlı olarak hazırlanmışlar. Böylece sadece komik şeyler paylaşmak için değil, hayatın içindeki pek çok iletişimi sağlamak için de kullanılabiliyorlar ve dostlar, aileleler, çocuklar arasındaki iletişimin kalitesinin arttırılması için IKEA Emoticons denenebilir hale geliyor.

Herhangi bir yavaşlık barındırmaması ve en sık kullandığınız emoticonları ilk olarak öne çıkarması ise uygulamanın mesaj yazma performansınızdan herhangi bir ödün vermeden kullanılabilmesine imkan tanıyor.

Bir defa kurulum yaptıktan sonra herhangi bir ayar yapmanıza gerek bırakmayan ve tüm mesajlaşma uygulamalarınızla sorunsuz bir şekilde çalışabilen uygulama, bu sayede çok yönlü bir yapıya sahip hale geliyor.

Eğer eski adıyla smiley, yeni adıyla emoticon simgeleri göndermek ve insanlara duygularınızı yahut isteklerinizi daha kolay bir şekilde anlatabilmek isterseniz uygulamaya göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR