iKeyboard 1.4 (ios)

iKeyboard

1.4
iKeyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iKeyboard uygulamasını kullanarak iOS cihazınızın klavye tasarımını değiştirebilirsiniz.

iKeyboard iPhone ve iPad sahiplerine alıştıkları klavye kullanım deneyiminden çok daha fazlasını sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama sayesinde cihazımızın klavye tipini, rengini ve tasarımını değiştirebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi akıllı cihaz kullanıcılarının en sık yaptıkları aktiviteler arasında yazı yazmak geliyor. Mesajdan tutun da e-mail’e kadar farklı kullanım alanlarına sahip olan klavye mobil cihazlar için bir hayli önemli.

Hal böyle olunca üreticiler de daha iyi bir klavye deneyimi sunmayı amaçlayan yapımlarla karşımıza çıkıyor. iKeyboard isimli bu seçenek de tam da bu amaca hizmet ediyor. Kullanıcılara daha renkli ve kişisel bir deneyim yaşatırken kullanışlılıktan da ödün vermiyor. Toplamda 1800’den fazla GIF’e, 108 adet fonta ve 1000’den fazla sembole sahip olan klavyeler ile duygu ve düşüncelerinizi çok daha rahat ve hızlı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Otomatik düzeltme ve hassas kelime tahmini gibi fonksiyonlara sahip olan iKeyboard, bu konuda kapsamlı ve ücretsiz bir seçenek arayanların tercih etmesi gerekenler arasında.

YORUMLAR