İlginç Bilgiler

İlginç Bilgiler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlginç Bilgiler, adından da anlayabileceğiniz üzere binlerce ilginç ve gerçek bilgi dolu olan eğlenceli ve öğretici bir iOS uygulamasıdır.

Çok duyulmayan ve herkes tarafından bilinmeyen ilginç ve gerçek bilgiler öğrnemeye meraklı bir kişiyseniz ve aynı zamanda iPhone yada iPad'iniz varsa ''İlginç Bilgiler'' uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Bir çok farklı kategori ve konuda yüzlere farklı bilgi içeren uygulama hem şaşırtıcı gerçekler öğrenmenizi hem de boş vakitlerinizi güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama içerisinde bulabileceğiniz soruların cevapları aşağıdakiler gibidir:

  • Andımızı kim yazmıştır?
  • Aşk kelimesi nereden geliyor?
  • Sayılar nasıl ortaya çıktı?
  • Poşet ça nasıl çıkmıştır?
  • Güneş yanıklarına ne iyi gelir?

Yukarıda görmüş olduğunuz gerçeklere ve bilgilere ek olarak herhangi bir konuda herhangi bir bilgiyi uygulama üzerinde bulabilirsiniz. Okuyacağınız gerçeklerin kimisi yararlı, kimisi eğitici ve kimisi ise eğlencelidir. Bu nedenle uygulama ile zaman geçirirken sıkılmazsınız. Özellikle ufak mola ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz güzel bir uygulama olarak önerebilirim. Uygulamanın ücretsiz sürümü üzerinde yüzlerce ilginç gerçekler olmasına rağmen daha fazlasını isterseniz ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz.

Farklı ve şaşırtan bilgiler öğrenerek zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız ''İlginç Bilgiler'' uygulamasını ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.