I’m Expecting

I’m Expecting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir hamilelik uygulamasıdır.

I'm Expecting, adından da anlaşılacağı üzere, bebek bekleyen kadınlara yardımcı olacak bir iOS uygulamasıdır. Hamilelik döneminizde endişelendiğinizde ya da bir konu hakkında merak ettiğiniz bir şey olduğunda sorabileceğiniz kapsamlı kaynaklardan bir tanesi diyebilirim.

Bebeğinizin doğumuna hazır olabilmek için size her şeyi sunan uygulama ile her aradığınız bilgiye anında ve nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz. Sadece hamileliğinizi takip etmekle kalmayıp forumlarda diğer anne adayları ile tanışabilir, tecrübe, duygu ve düşüncelerinizi onlarla paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin hafta hafta gelişimini de gösteren uygulama ile her hafta öğretici videolar izleyebilirsiniz. Yine sizi nelerin beklediğini görebilir, vücudunuzun geçeceği fiziksel ve duygusal değişimleri öğrenebilirsiniz. Örneğin kilonuzun takibini yapabilirsiniz.

Yine uygulama ile hamilelik fotoğraflarınızı yükleyebilir, hafta hafta karnınızın büyümesini ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca doktor randevusu, testler gibi olayların takibini de bu uygulamayla kolayca yapabilirsiniz.

YORUMLAR