ImageChef

ImageChef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ImageChef ile özel görsel mesajlar hazırlayabilirsiniz

ImageChef eğer kişiselleştirebileceğiniz görsel mesajlar oluşturmak isterseniz tavsiye edebileceğmiz başarılı bir resim düzenleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan ImageChef kullanıcılara standart görsel mesajlar yerine çok daha özel görsel mesajlar oluşturabilme imkanı tanıyor. Dostlarımız veya akrabalarımızla iletişim kurarken genel olarak internetten farklı mesajlar içeren görselleri araştırarak paylaşmaktayız. ImageChef bize bu görselleri kendi tercihlerimize göre yapılandırma imkanı veriyor.

ImageChef ile basit resimlere yazı ekleme işlemlerini gerçekleştirmekten çok daha fazlasını yapabilmekteyiz. ImageChef bize fotoğraflara yazı ekleme işlemini çok daha detaylı ve stil sahibi bir şekilde yapma imkanı veriyor. ImageChef içerisinde yer alan yüzlerce arkaplandan birini seçebilirsiniz ve metinlerinizi bu arkaplanlar üzerine yerleştirebilirsiniz. Örnek olarak; sahildeki kumlar üzerine yazı yazıyormuş gibi bir sahil temasının üzerine metninizi ekleyebilirsiniz.

ImageChef ile kendi fotoğraflarınızı belli şablonlar üzerine yerleştirebiliyorsunuz. Örneğin; bir kanun kaçağı ilanının üzerine kendinizin veya arkadaşlarınızın fotoğraflarını yerleştirebilirsiniz. Uygulama bunun gibi keşfedilecek birçok farklı seçeneği içermekte.

YORUMLAR