IMO Instant Messenger

IMO Instant Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  673

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

IMO Instant Messenger, sahip olduğu pratik özellikler sayesinde tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir hesap altından kolayca yönetmenizi sağlayan ücretsiz iOS uygulamasıdır.

Kullandığımız sosyal medya hesapları arttıkça bu hesapların yönetimi ve kontrolü zorlaşmaktadır. Buna çözüm olarak geliştirilen IMO Instant Messenger uygulaması sahip olduğunuz tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir hesap altından yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlıyor. Hesaplarınızı daha efektir bir şekilde yöneterek zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacak olan uygulama oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir.

Uygulamayı kullanarak eklemiş olduğunuz sosyal medya hesapları üzerinden istediğiniz işlemleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın sahip olduğu mesajlaşma özelliği sayesinde, farklı bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyaç duymadan arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz. Resim, müzik ve video göndermenize olanak sağlayan IMO Instant Messenger oldukça çok yönlü ve kullanışlı bir iOs uygulamasıdır. Benzer türdeki uygulamalardan farklı olarak IMO Instant Messenger'ı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanız gerek yoktur. Uygulamaya sahip olduğunuz Facebook, Skype, Gtalk, ICQ/AIM, Yahoo ve Jabber hesaplarınız ile giriş yaparak kullanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, uygulama üzerinden kontrol etmek istediğiniz sosyal medya hesaplarınızı kolayca ekleyebilir ve istediğinizi çıkarabilirsiniz.

Şık ve modern arayüzü sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanacağınız uygulamada, kullanıcılar uygulamanın sahip olduğu tüm özelliklere rahatça ulaşabilirler. Sosyal medya hesaplarınız ile teker teker uğraşmaktan sıkıldıysanız ve tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir hesap altından yönetmek için bir uygulama arayışında iseniz, IMO Instant Messenger tam aradığınız uygulama olabilir.

Özellikler:

 • Yüksek kaliteli sesli ve videolu görüşmeler
 • Arkadaşlarınız arasında gruplar oluşturarak iletişim kurma
 • Resim, müzik ve video paylaşamı
 • Yeni insanlarla tanışma fırsatı

iPhone ve iPad sahibi iseniz ve sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullanıyorsanız, IMO Instant Messenger'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu seyredebilirsiniz.