Impala

Impala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impala, iOS cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğrafları otomatik olarak farklı kategoriler altında listeleyen ücretsiz bir uygulamadır.

Impala, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça etkili bir fotoğraf kategorize etme ve fotoğraflar üzerine filtre ekleme uygulamasıdır.

Daha önce hiçbir uygulamanın sizlere sunmadığı bir özelliği hayata geçiren Impala, iOS cihazlarınız üzerinde yer alan tüm fotoğraflarınızı sizin için otomatik olarak farklı kategoriler altında listeliyor.

Örneğin kedi fotoğrafları, plaj fotoğrafları, yemek fotoğrafları gibi oluşturacağınız ve belirli özelliklerle filtreleyeceğiniz kategoriler altına resimlerinizi otomatik olarak aktaracak olan uygulama, sonrasında bu resimlere kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.

Her ne kadar yer yer hata yapabiliyor olsa da genele vurulduğu zaman oldukça etkileyici ve başarılı sonuçlar sunan uygulama, sahip olduğu bu özellik sayesinde sizlere farklı bir fotoğraf listeleme ve kategorize etme deneyimi sunuyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu can alıcı özelliğin dışında içerisinde birçok fotoğraf filtresi de barındıran uygulama, fotoğraflarınız üzerine Instagram'da olduğu gibi filtreler ekleme şansını da sizlere sunuyor. Hatta bunu bir adım öteye taşıyarak, hangi fotoğraflarınız için hangi filtreleri kullanmanız gerektiği konusunda da size tavsiye veren uygulama gerçekten farklılık yaratıyor.

Zahmetsizce fotoğraflarınıza filtreler ekleyebileceğiniz ve fotoğraflarınızı kategorize edebileceğiniz Impala'yı mutlaka denemenizi öneririm.