Imperia Online 6.2.6 (ios)

Imperia Online

Imperia Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Infinity Tower

Imperia Online'da iPhone ve iPad cihazlarınızdan online düşmanlarınıza karşı kahramanca mücadele edebiliyorsunuz.

Orta Çağ teması ile hazırlanan MMO oyunu Imperia Online, çok uzun süredir iOS işletim sistemi üzerinde oynanabiliyor. Oyunculara bir imparator olarak, kendi imparatorluklarını kurma şansı veren Imperia Online, bunu tamamlayan özellikleri içerisinde barındırıyor. Ordu kurma, müteffiklikler yapma, PvP savşalarına katılma, klan savaşları ve daha fazlası Imperia Online'da sizleri bekliyor.

2020 itibarıyla 10. yılına giren oyunun buna özel sürümünde ise yeni detaylar oyuncuları bekliyor! Artık uzun süredir beklenen İmparator Henry ile güçlerinizi birleştirebilir ve düşmanlarınıza rekabet başlatabilirsiniz. İyi ekonomi ve güçlü birliklerle yenilmez bir imparatorluk geliştirmenin nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Solo oynayın ya da zafere giden yolda bir araya gelmek için, müttefikler bulun. Etki alanlarınızı yönetmek için, güvenebileceğiniz generaller ve valilerle kraliyet ailesi oluşturun ve genişletin. Strateji becerilerinizi savaşta test edebileceğiniz ve istediğiniz toprakları fethedebileceğiniz, oldukça rekabetçi ve görkemli turnuvalara katılın.

Imperia Online iOS Özellikleri

Imperia Online, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak ortaçağ savaşlarının heyecanlı macerasına diğer oyuncularla birlikte atılmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken online strateji oyunları arasında yer alıyor. Hem kaliteli görsel ve atmosfer öğeleri, hem de oldukça geniş dünyası sayesinde kendinizi bir anda imparatorluğunuzu yönetirken bulacağınızı da belirtmek gerek.

Imperia Online'da kendi küçük köyümüzle oyuna başlıyoruz ve daha sonra elimizdeki kaynakları doğru bir şekilde kullanarak köyümüzü dev bir krallığa dönüştürmeye çalışıyoruz. Tabii ki bu süreçte bir yandan kaynakların doğru kullanımı, bir yandan da düşmanların saldırıları ile baş etmek gerektiğini söyleyebilirim. Zaman zaman oldukça zorlu bir hale gelebilen ve hata affetmeyen oyun, alıştıktan sonra biraz daha rahat gelecektir ancak daima zorlu bir dünyanın parçası olduğunuzu unutmayın.

Oyun bir ortaçağ dünyası içerisinde geçtiği için herhangi bir şekilde ateşli silahlara erişimimiz yok. Dolayısıyla düşmanlarımızı yenmek için kılıçlı piyadeler, okçular, atlı süvariler, mancınık saldırısı gibi güçleri kullanarak kalelere saldırmamız gerekli. Bu süreçte bir yandan gelişime devam etmek bir yandan da askeri dengeyi sağlamak oyunun gerçekten strateji gerektiren yanları arasında yer alıyor.

Eğer tek başınıza onlarca düşmana karşı savaşmak sizi zorluyorsa oyunda bulunan ittifaklara dahil olarak hem kendi elinizi güçlendirme hem de ittifaktaki üyelere yardımcı olma şansınız da var. Tek oyunculu durumda bir süre sonra diğer ittifakların sizi devamlı yenmeye çalışacağını da unutmayın. Bu nedenle bir topluluğun parçası olmak işinizi kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR