Imperia Online 6.2.6 (ios)

Imperia Online

Imperia Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Imperia Online'da iPhone ve iPad cihazlarınızdan online düşmanlarınıza karşı kahramanca mücadele edebiliyorsunuz.

Imperia Online, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak ortaçağ savaşlarının heyecanlı macerasına diğer oyuncularla birlikte atılmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken online strateji oyunları arasında yer alıyor. Hem kaliteli görsel ve atmosfer öğeleri, hem de oldukça geniş dünyası sayesinde kendinizi bir anda imparatorluğunuzu yönetirken bulacağınızı da belirtmek gerek.

Imperia Online'da kendi küçük köyümüzle oyuna başlıyoruz ve daha sonra elimizdeki kaynakları doğru bir şekilde kullanarak köyümüzü dev bir krallığa dönüştürmeye çalışıyoruz. Tabii ki bu süreçte bir yandan kaynakların doğru kullanımı, bir yandan da düşmanların saldırıları ile baş etmek gerektiğini söyleyebilirim. Zaman zaman oldukça zorlu bir hale gelebilen ve hata affetmeyen oyun, alıştıktan sonra biraz daha rahat gelecektir ancak daima zorlu bir dünyanın parçası olduğunuzu unutmayın.

Oyun bir ortaçağ dünyası içerisinde geçtiği için herhangi bir şekilde ateşli silahlara erişimimiz yok. Dolayısıyla düşmanlarımızı yenmek için kılıçlı piyadeler, okçular, atlı süvariler, mancınık saldırısı gibi güçleri kullanarak kalelere saldırmamız gerekli. Bu süreçte bir yandan gelişime devam etmek bir yandan da askeri dengeyi sağlamak oyunun gerçekten strateji gerektiren yanları arasında yer alıyor.

Eğer tek başınıza onlarca düşmana karşı savaşmak sizi zorluyorsa oyunda bulunan ittifaklara dahil olarak hem kendi elinizi güçlendirme hem de ittifaktaki üyelere yardımcı olma şansınız da var. Tek oyunculu durumda bir süre sonra diğer ittifakların sizi devamlı yenmeye çalışacağını da unutmayın. Bu nedenle bir topluluğun parçası olmak işinizi kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR